
Posiedzenie Zarządu Federacji w formie wideokonferencji
20 listopada 2020 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Federacji w formie wideokonferencji.



20 listopada 2020 r. odbyło się posiedzenie Zarządu Federacji w formie wideokonferencji.

20 listopada został przesłany do Ministra Rolnictwa i Dyrektora Generalnego GIJHARS Apel do konsumentów i przetwórców żywności podpisany przez 7 organizacji rolniczych.

W dniach 16-17 listopada przedstawiciele Federacji – dr inż. Waldemar Rolewski oraz Agnieszka Rolewska-Nowak – ekspert Federacji, uczestniczyli w dwóch ciekawych spotkaniach międzynarodowych.

17 listopada odbyło się posiedzenie Senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Dnia 10 listopada 6 organizacji rolniczych wspólnie złożyło pismo do MRiRW Grzegorza Pudy w sprawie nadchodzących zmian dotyczących wytwarzania, wprowadzania do obrotu i stosowania pasz genetycznie modyfikowanych.

10 listopada trzy organizacje rolnicze wystosowały pismo do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Grzegorza Pudy.

Rada Sektora Wołowiny wnioskuje o powołanie podkomisji w celu rozpatrzenia poprawek Senatu ws. uboju rytualnego.

Dnia 23 października odbyło się posiedzenie Zarządu Federacji w formie wideokonferencji. W posiedzeniu wzięli udział wszyscy członkowie Zarządu oraz redaktor Krzysztof Zacharuk.

22 października 2020 roku odbyło się pierwsze seminarium internetowe Organizacji GEOPA-COPA w ramach projektu finansowanego ze środków unijnych „Kultywując przyszłość: Zwiększenie atrakcyjności pracy w rolnictwie”.