
Porozumienie przy „okrągłym stole”
Wicepremier, minister rolnictwa i rozwoju wsi Henryk Kowalczyk spotkał się 29 marca z przedstawicielami organizacji rolniczych i eksporterów w celu wypracowania porozumienia w sprawie ukraińskiego zboża i sytuacji na polskiej wsi.








