
Seminarium: „Branża utylizacyjna w Polsce – wybrane zagadnienia”
28.01.2022 r. w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – PIB odbyło się seminarium online pt. „Branża utylizacyjna w Polsce – wybrane zagadnienia”.



28.01.2022 r. w Instytucie Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej – PIB odbyło się seminarium online pt. „Branża utylizacyjna w Polsce – wybrane zagadnienia”.

XIV Forum PRZiRB odbyło się 26 stycznia br. w formie hybrydowej.

W dniu 25 stycznia 2022 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Komitetu Rolnictwa i Obrotu Rolnego Krajowej Izby Gospodarczej.

Konferencję otworzył Pan Marszałek Senatu RP prof. Tomasz Grodzki.

Problemy i sugestie przekazane przez przedstawicieli Zarządu Federacji oraz odpowiedzi Wicepremiera Henryka Kowalczyka

Spotkanie członków Porozumienia Rolników Opolszczyzny odbyło się tym razem 18.01 2022 w Głubczycach, w siedzibie Starostwa Powiatowego. Tematem była koncepcja zagospodarowania gruntów i infrastruktury obecnie dzierżawionej przez Top Farms sp. z o.o.

Posiedzenie odbyło się w formie hybrydowej.

11 stycznia odbyło się 6 posiedzenie Zespołu ds. Stabilizacji i wsparcia rynku mięsa wołowego

5 stycznia odbyły się dwa posiedzenia Senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.