
Debata „WPR 2030 – co dalej z polskim rolnictwem?”
23 maja br. w Pałacu Staszica odbyła się debata pt. „WPR 2030 – co dalej z polskim rolnictwem?”, trzecia z serii „Pięciu debat na 50-lecie IRWiR PAN”.



23 maja br. w Pałacu Staszica odbyła się debata pt. „WPR 2030 – co dalej z polskim rolnictwem?”, trzecia z serii „Pięciu debat na 50-lecie IRWiR PAN”.

W dniu 19 maja został wysłany do KE Apel Polskiego Stowarzyszenia Rolnictwa Zrównoważonego „ASAP” oraz najważniejszych organizacji rolniczych w Polsce.

W dniu 13 maja 2022 r. odbyło się posiedzenie on-line Zarządu Federacji.

Organizacje GEOPA-COPA i EFFAT ustaliły plan pracy na lata 2022-23.

Dnia 12 maja 2022 r. w Kórniku odbył się Zjazd sprawozdawczo- wyborczy Związku Pracodawców Rolnych w Poznaniu.

W dniu 9 maja odbyło się posiedzenie Zarządu Federacji w formie wideokonferencji.

9 maja odbyła się Międzynarodowa Konferencja ESARE z cyklu Nauki Ekonomiczne dla Agrobiznesu i Gospodarki Rolnej.

Jak cyfryzacja i zielona transformacja może wspierać redukcję strat i marnotrawstwa żywności?

28 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie organizacji rolniczych inicjatywy #HodowcyRazem.