Aktualności

VIII Narodowy Dzień Farmy Mlecznej

13 września 2023, tym razem w woj. Mazowieckim, w m. Leśniewo Górne w Gospodarstwie Rolnym Marcina i Anny Piotrowicz

Wydarzenie-szkolenie VIII Narodowy Dzień Farmy Mlecznej, organizowane przez InConventus Group, to coroczne spotkanie dla rolników, hodowców i producentów mleka w Polsce. Celem tego wydarzenia jest popularyzacja najlepszych praktyk hodowlanych oraz wymiana doświadczeń między uczestnikami.

Tegoroczna edycja Narodowego Dnia Farmy Mlecznej (FarmdDays.com.pl) odbędzie się już 13 września 2023, tym razem w woj. Mazowieckim, w m. Leśniewo Górne w Gospodarstwie Rolnym Marcina i Anny Piotrowicz.

Narodowy Dzień Farmy Mlecznej jest kierowany głównie do hodowców bydła mlecznego uprawiających kukurydzę na kiszonkę oraz trawy i lucernę, którzy chcą poprawić efektywność swojego gospodarstwa, zapoznać się z nowymi rozwiązaniami na rynku rolniczym oraz sprawdzić maszyny rolnicze w praktyce.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

➡️ niesamowita okazja na zwiedzenie świetnie prosperującego gospodarstwa i zapoznanie się z funkcjonującymi na nim rozwiązaniami tj. 2 roboty udojowe VMS300 od firmy Delaval, która jest jednym z naszych Partnerów Generalnych,

➡️ wzięcie udziału w innowacyjnym pokazie maszyn zielonkowych, które mogą całkowicie zmienić, a przede wszystkim ułatwić i ulepszyć Twój biznes. Uczestnicy będą mieli okazji zobaczyć między innymi maszyny z oferty naszego Partnera Generalnego – firmy SIP – słoweński producent maszyn rolniczych:

  • Zestaw koszący: DISC HD 1000 + SC DISC 340 F FSC
  • Przetrząsacz: SPIDER 1300 T
  • Zgrabiarka taśmowa z podbieraczem AIR 900

➡️ zobaczysz poletka z odmianami kukurydzy na kiszonkę, w tym od naszych Partnerów: Agro Seed, Małopolska Hodowla Roślin, Pioneer, farmsaat Polska, MAS Seeds Polska, Oseva, Laboulet.

Z kolei Partner Strategiczny – Bayer, poza prezentacją odmiankukurydzy na kiszonkę, przedstawi również technologie ochrony – Capreno, która została zastosowana na tych poletkach.

➡️ w strefie merytorycznej na uczestników czekają szkolenia prowadzone przez czołowych ekspertów z branży.

Jeden z nich zostanie wygłoszony przez eksperta od Partnera Generalnego – Agrifirm Polska. Nie zabraknie też wykładu od eksperta z ramienia Partnera Strategicznego – Timac Agro Polska.

➡️ możliwość zapoznania się zarówno z osobami z branży jak i zdobycie nowych klientów,

➡️ strefa wystawiennicza – szansa na zaprezentowanie swoich produktów przed licznym gronem osób związanych tylko i wyłącznie z branżą agro,

➡️ z pewnością wyniesiesz z tego wydarzenia nowe doświadczenia, wiedzę oraz kontakty!

Praktyczny charakter wydarzania oznacza, że jesteśmy nastawieni na rozwój uczestników, możliwość zobaczenia oraz przetestowania innowacyjnych rozwiązań, przebywanie w kręgu wpływowych i znanych ludzi z branży.

Narodowy Dzień Farmy Mlecznej pozwala uczestnikom na poznanie najnowszych trendów w branży oraz zdobycie nowej wiedzy.

Polska Federacja Rolna sprawuje patronat merytoryczny nad wydarzeniem.

Aby otrzymać DARMOWY bilet na wydarzenie, wystarczy dokonać rejestracji poprzez wypełnienie formularza obecnego na stronie internetowej FarmDays.com.pl

Wypełnienie formularza rejestracyjnego jest niezbędnym warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu.

Zapraszamy na stronę: https://farmdays.com.pl/