
Posiedzenie organizacji europejskich pracodawców GEOPA-COPA 8.11.2023 r.
Spotkanie miało na celu doprecyzowanie najważniejszych priorytetów dla GEOPA-COPA na lata 2024-2028.



Spotkanie miało na celu doprecyzowanie najważniejszych priorytetów dla GEOPA-COPA na lata 2024-2028.


W dniach 26-28 października w Paryżu odbyło się spotkanie OECD.

20.10.2023 r. w IERiGŻ – PIB odbyło się seminarium online pt. „Ekologizacja rolnictwa: perspektywy i wyzwania”.

13 października odbyło się kolejne spotkanie ośmiu organizacji inicjatywy #HodowcyRazem

Konferencja z udziałem Komisarza Janusza Wojciechowskiego i Wiceministra Rolnictwa Krzysztofa Ciecióry.

22 września 2023 r.

21 września- Międzynarodowa Konferencja zorganizowana przez IERiGŻ

W SGGW w Warszawie w dniach 13-14 września odbyła się Konferencja podsumowująca dokonania doradztwa rolniczego w Polsce.